En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Benim elan sağ üst dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin yürekinde diş eti evetğu ciğerin oraya eritici ilaç koydu suratim şaksiyonti antibiyotik kullanıversiyon bu terapi kaç günde geçer…?

Mütehassıs doktor Kaynar hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Başkaca diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

18 evetşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şalışverişlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, nanay bir şey imkânsız dedi, kanal tedavisine başladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya mebdeladı, anestezi evetğu halde iltihablı bölge uyuşmamış tabi, az buçuk elan devam etti ve palyatif dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lüzumlu dedi.

Mahir hekim Beli balkılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi ister ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize saksıvurunuz.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi otama edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. on front page Sağaltım edilmez ve tedaviye geç sözınırsa diş kaybedilebilir.

kaynar merhaba hocam benim diş etimde ve dudak ciğerimde mütemadi apse oluyor biri geçiyor diğeri başlıyor bunların geçmesi bağırsakin ne yapabilirim?

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en nihayetinde o dişim apse başüstüne ve çok kötü ağrıyor.

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime hat tedaisi uygulandı. Ama hala dertsı var acaba olağan mi?

Spesiyalist doktor Dişiniz kaybedilebilir. öteki dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine ne mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mahir doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam official statement edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize vacip müdahaleyi gerçekleştirecektir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hadise banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Bilirkişi doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetleme edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa gene bir hat tedavisi görebilirsiniz.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi site baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *